10 fitness tréninků


Cena 6 000 Kč (ve dvojici 9 000 Kč)

Popis služby

  • odborné vedení a kontrola
  • vrácení peněz po úvodní hodině, pokud Vám jako osobní trenér (fitness trenér) nebudu vyhovovat
  • individuální a efektivní přístup
  • jistota správného, bezpečného a zdravého cvičení

Platnost lekcí je 3 měsíce


Proč zvolit raději 10 tréninků a ne pouze 1 lekci s fitness trenérem?

Ačkoliv se každý dobrý trenér snaží předat veškeré množství cenných informací, není možné tuto skutečnost zvládnout za pouhou hodinu cvičení. Proto je vhodné volit minimálně 10 osobních lekcí. Za 10 tréninků je možné projít alespoň základní principy základních cviků a metodik, hlavně co se týče začínajících klientů. Metodik je nespočet a zejména začátečnici si nemusí být jistí, čím začít.

Nejprve je důležité se zaměřit na posílení stabilizačního systému neboli core. Ze špatné aktivace, nebo spíše neaktivace příčných břišních svalů a středu těla, vznikají jedny z prvotních problémů, jako jsou bolesti zad, beder apod. Dále špatné vychýlení páteře a kyčle může vést k bolesti kolenům a následné demotivace klientů. Dalším kritériem je také zvolit vhodné cviky, ať už s vlastní váhou nebo zátěží s přiměřenými přestávkami mezi sériemi a cviky, aby nedošlo k přetížení některé ze svalové partie.

Dalším krokem je zvolení způsobu tréninku dle cíle klienta, neboť pro nabírání svalové hmoty se volí jiná metoda cvičení jako pro hubnutí čí zvýšení samotné kondice. Každý konkrétní cíl si vyžaduje jinou tréninkovou jednotku a je velice důležité nepodcenit tuto skutečnost, ale také nepřecenit kondici a připravenost klienta.