Kdo jsem?


Jmenuji se Natálie Danielová a jsem osobní trenér. Dříve jsem také závodila v kategorii Bodyfitness, kde jsem se stala juniorskou mistryní ČR a nabrala v tomto období spoustu zkušeností, které mi v oboru trenérství hodně pomohly a ráda Vám je teď předám. Nabízím odborný dohled i poradenství nejen v oblasti fitness, ale i v oblasti výživy. V současné době působím v Brně v posilovně Hulk Gym.

Své znalosti nabyté trénováním a závoděním jsem obohatila odborným kurzem, kde jsem ke své praxi získala:

  • certifikát jako Fitness instruktor/trenér od Improve Academy
  • osvědčení o účasti na semináři z Trigger pointů

Moje trenérská filosofie


Jakožto většina začátečníků toužící po vysněné postavě jsem si prošla spoustou druhů stravování, přes různé způsoby diet či detoxikací. Po těchto osobních zkušenostech tyto způsoby stravování zavrhuji. Snažím se klienty naučit pestrosti a pravidelnosti stravy. Dále hlavně trpělivosti z dlouhodobého hlediska hubnutí, než – li nastavení přísné krátkodobé striktní diety s velmi pravděpodobným Jo-Jo efektem.


Závodění


První soutěž, kterou jsem absolvovala, bylo Mistrovství Moravy a Slezska, kde jsem na své první soutěži získala 1. místo v kategorii Bodyfitness a týden na to jsem se stala mistryní České Republiky juniorek v téže kategorii. Další moji zkušeností je mezinárodní soutěž DiamondCup v Polsku, kde jsem se v kategorii Bodyfitness žen umístila na 5. finálovém umístění a následovala tak další mezinárodní soutěž Diamond Cup Ostrava, kde jsem se v kategorii Bodyfitness žen umístila na 4. místě a v kategorii juniorek na 2. místě.