Jídelníček na míru


Cena 2 200 Kč

Popis služby

  • jídelníčky na míru s ohledem na energetický výdej
  • naučení základních stravovacích návyků
  • žádné nesmyslné hladovky apod….
  • komplexnost, vyváženost, pestrost…
  • přesně vypočítané a názorně uvedené makroživiny, kcal, apod…
  • rady, tipy a případné recepty
  • výpočet makroživin u všech jídel
  • jídelníček obsahuje 5-6 jídel (snídaně, 2x svačina, oběd, večeře, popř. 2 večeře)
  • případně intolerance….

Fitness jídelníček na míru

Není žádné klišé říci, že strava je 90% úspěchu při kterémkoliv cíli či progresu těla. Pravdou je, že pokud se člověk nenaučí pravidelnosti a pestrosti stravy a bude se řídit nesmyslnými dietami, které jsou vhodné pouze při závodní ambici (v závodní přípravě se dietě nevyhneme), dříve či později se opět dostane do starých kolejí.
Po osobních zkušenostech s několika druhy diet zavrhuji veškeré metody hubnutí pomocí detoxikací, sacharidových vln, ketozních či nízkosacharidových diet, ale volím raději zdravé, pestré stravovaní. Je důležité naučit se nebát větších příloh a volit zdravější varianty jídel, tím se naučit žít zdravým životním stylem, než-li volit striktní diety, které mají pouze krátkodobý efekt.

Ať už je náš cíl jakýkoliv (nabírání čí shazování přebytečného tuku) je vhodné volit nutričně obohacené a kvalitní potraviny. Ve všech mých jídelníčcích jsou zvolena taková jídla, které lze připravit jednoduše a jejich ingredience lze koupit ve většině supermarketů.

Velmi důležité je také zvolení správného typu jídelníčku. Pokud víme, že máme jakékoliv problémy, ať už se náš problém týká nadýmání, zácpy či fluktuence, může být tato problematika způsobená špatným rozvržením makroživin nebo nedostatečným přijímání mikroživin. Dále také může být na vině způsob našeho stravování, tedy špatně zvolené surovin. To znamená, že užíváme ingredience či suroviny, které nejsou vhodné pro adaptaci mechanismu v našem trávícím traktu a imunitním systému. To znamená, že některé krevní skupiny nedokáží přijmout a zpracovat potravinu, kterou konzumujeme a může se tak usazovat ve střevech, protože ji náš trávící trakt nedokáže dokonale vstřebat. Následně tak způsobují zdravotní problémy, jako je například nadýmání či zácpa apod., které mohou vést k dalším závažnějším problémům se zdravím. Proto stojí za úvahu popřemýšlet o zvolení správného tipu jídelníčku.