Trpělivost, vytrvalost, tahle slova jsou klíčová, pokud chcete něco udělat se svojí postavou.


Uvažujete o změně životního stylu, zapracovat na své postavě? Nejprve je dobré si říci, zda toužíte po větší svalové hmotě, menším množství tuku, lepší kondici, nebo chcete všechno naráz? V případě, že si nejste jistí, jak začít, pojďme se na to společně podívat.

Je v pořádku, že vám něco nejde hned napoprvé, dělat chyby, ale důležité je se poučit a posouvat se dál. A co je nejdůležitější, vytrvat. Změna postavy, nebudeme si nic nalhávat, je běh na dlouhou trať. Výsledky se nedostaví ze dne na den, ale pokud vytrváte, výsledek bude stát za to.

Začněte změnou!

Je jedno, kolik jste toho v minulosti přečetli o správném životním stylu, kolik videí s různými cviky jste shlédli, začněte znovu a lépe. Jak jinak si vysvětlit, že tělo pořád nevypadá tak, jak toužíte? Důležité je odpovědět sami sobě na otázku, co jste dělali špatně a proč jste měli tolik výmluv, že něco nejde, nebo na to není čas.

Správný přístup!

Neohlížejte se na ostatní, co pomohlo jednomu, nemusí pomoci druhému. Individuální přístup je to, co patří každému z nás. Nehledejte jednoduchost, cesta ke změně postavy nepatří k těm nejsnazším, občas to bude i bolet. Ale když budete vnímat každou chybu, poučíte se a budete sami sebe překonávat, je to ten správný klíč k úspěchu získat to, po čem toužíte.

Nikdo vás nezná tak dobře, jako vy sami

Dejte si čas a snažte se poznat vaše tělo, jak funguje, jak reaguje a díky tomu snadněji poznáte, co vám bude nejvíce vyhovovat. Může to trvat měsíc, dva, tři, u někoho déle, ale potom budete vědět, které cviky vám vyhovují nejvíce, v čem ubrat, kde naopak zvýšit úsilí apod. Buďte otevření inspirovat se u různých fundovaných zdrojů, ptejte se, komunikujte. Nic není jednoduché, ale ani nemožné. Když vytrváte, budeme z toho těžit po celý svůj život, ale pozor, vždy zůstaňte sami sebou.

Chtěli se dozvědět více a změnit svůj životní styl, ozvěte se mi. Budu se těšit na spolupráci.